Cleaning home table sanitizing kitchen table surface with disinfectant spray bottle washing surfaces with towel and gloves. COVID-19 prevention sanitizing inside.

Odkażanie powierzchni

W związku z sytuacją jaka ma obecnie miejsce na świecie postanowiliśmy wyjść do naszych klientów z dodatkową usługa, jaką jest odkażanie powierzchni za pomocą profesjonalnych środków antybakteryjnych. 

Podejmujemy się odkażania powierzchni w biurach, mieszkaniach oraz w przestrzeni miejskiej np. przystanki, place zabaw, parki. 

Ozonowanie pomieszczeń

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa naszym bliskim i pracownikom nie wystarczy jednak usuwać zagrożenie z powierzchni płaskich. Zarazki obecne są również w powietrzu, a w zamkniętych pomieszczeniach utrzymują się przez dłuższy czas.


Ozonowanie jest sposobem odkażania, w którym używa się ozonu – specjalnej odmiany tlenu, która ma silne właściwości utleniające. Odkażanie gazem ma tą przewagę, że cząsteczki ozonu docierają do miejsc, gdzie ciesze nie są w stanie dotrzeć usuwając wirusy nie tylko z powietrza, ale i ciężko dostępnych miejsc, do których nie jesteśmy w stanie dotrzeć w żaden inny sposób.